• Služby
 • Ceník
 • O nás
 • Blog
 • Kontakt
 • Ceník služeb

  Níže uvedené ceny jsou pouze orientační. Výsledná cena za účetnictví a daňové poradenství se stanovuje jednak podle náročnosti účetní agendy klienta a jednak podle množství účetních položek. Cena se zpravidla stanoví na jeden rok dopředu jako měsíční paušál, který je již konečný, a obsahuje veškeré naše činnosti. To znamená, že již není samostatně fakturována účetní závěrka, zpracování povinných agend a jednotlivých přiznání.

  Ceny jsou uvedeny bez DPH. Jsme plátci DPH, takže je nutno k ceně připočítat základní sazbu DPH. Pokud bude třeba, jsme schopni pro neplátce DPH zajistit naše služby pomocí rovněž neplátce DPH, takže DPH se lze vyhnout.

  Samostatně se fakturují pouze práce, které nejsou obvyklé a běžné, jako např.:

  Orientační ceny

  Služba Přibližná cena
  Vedení daňové evidence cca 25,- Kč za účetní položku v peněžním deníku, min. 1000,- Kč za měsíc
  Vedení účetnictví cca 30,- Kč za účetní položku v účetním deníku, min. 1500,- Kč za měsíc
  Vedení mzdové agendy 600,- Kč měsíčně první zaměstnanec
  200,- Kč měsíčně každý další zaměstnanec
  Služba Přibližná cena
  Zpracování ročního daňového přiznání FO na základě dodaných podkladů, pokud si evidenci vede sám či pomocí jiného účetního, + přehledy pro soc. a zdr. pojišťovnu 3000 - 6000,- Kč
  Zpracování ročního daňového přiznání PO na základě dodaných podkladů podle dohody, minimálně 10000,- Kč
  Zpracování jiných přiznání, např. daně z nemovitostí, daně z převodu nemovitostí apod. podle dohody, minimálně 2000,- Kč

  Nezávazná kalkulace

  Protože jsou naše ceny orientační a závisí na konkrétním klientovi, nabízíme Vám možnost nechat si zpracovat nezávaznou kalkulaci cen za Vaše účetnictví či mzdy zdarma. Stačí jen vyplnit tento jednoduchý formulář, kde popíšete, o které služby byste měli zájem, a my Vám obratem ruky zašleme konkrétnější cenu. Vše je samozřejmě nezávazné.

  Jméno:
  Firma:
  E-mail:

  Seznam služeb, které máme zahrnout do kalkulace: